Ízisz kapuja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ízisz kapuja

Szerepjáték az ókori Egyiptom vámpírjai között.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 11:49 am

-Hát remélem is mert értékes nedü a vére, kár lenne elszalasztani egy olyan szépséget! *elmsolyodik és az említett lányra pillant* Szia Ansuya, a nevem Khaleel! *széles mosolyra húzza a száját kivillantva vámpírfogait*
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 11:52 am

*Az események gyorsan történnek,Ansuya nyelni sem tud,amikor a két vámpír betoppan.*-Ööö...sziasztok*mondja kicsit meglepve,majd amikor szóba kerül a tánc,azonnal közbekell lépnie*-Tulajdonképpen csak volta...táncolni még mindig tudok,de nem pénzért...*magyarázza,hogy megvédje a becsületét*
Vissza az elejére Go down
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 11:55 am

-Pedig igazán okos az a nő aki kitudja hasznlni adottságait, főleg ha ilyen kivételes tehetséggel bír. Az hogy mindenzt pénzért csinálja nem szégyen, rabszolga voltam annó, mikor még halandó voltam és tudom milyen ha szükség van a pénzre.
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 11:58 am

-Nem a táncal van a bajom,hanem mindenki többet akart...és hát nincsenek róla túl jó emlékeim...nem hiszem hogy ezt egy pasi megértené,ti csak ARRA tudtok gondolni*elkezdi a szemeit forgatni*
Vissza az elejére Go down
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:02 pm

-Drágám vámpír vagyok nem egy pasi, lényeges különbség. Ha rm hallgatsz mások előtt ilyet nem mondasz, mert vacsoraként találhatod magad! Mellesleg, hát nincs abban semmi elítélendő való ha valaki élvezi az élet örömeit, kivéve ha azt erőszakkal kéri. Mond, öltél már meg valakit?
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:04 pm

-Nos igen,többnyire ez mind erőszakkal történt...bár már igazából nem nagyon érdekel,ami volt az elmúlt...ennyi!*elgondolkodik*-Igen öltem...többek között a gazdámat is én öltem meg,és megtenném még vagy ezerszer*szemében gonosz tűz ég*
Vissza az elejére Go down
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:07 pm

-Ó hát ez igazán dicséretre méltó, hogy szembe mertél szegülni a gazdáddal. Az pedig mégjobban feltüzeli a vérem hogy még élveszted is, Akasha királynőnk értékeli ezt a tulajdonságot. Mond, milyen vallást űzöl? Mi Ízisz anyában hiszünk, áldozunk és imádkozunk is neki rendszeresen.
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:12 pm

*elmosolyodik*-Én is!!!*szeme rakoncántlanul megcsillan,hiszen ez aztán a véletlen...Ansuya anyja,már gyermekkora óta úgy neveli a lányt,hogy Íziszbe higyjen*
Vissza az elejére Go down
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:17 pm

Hm ez dícséretes! Ízisz mindenben segít, ha mi is odaadóan hiszünk benne és teljesíttjük akaratát. Na mindegy, téát váltva, gondolom te is azért jöttél, hogy vámpír légy, nem tévedek?
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:18 pm

-Nem tévedsz...bár igazából csak jöttem leróni a tartozásom a vámpíroknak...engem pár éve egy vámpír mentett meg...és hát legalább valaki jól lakik belőlem,nem sokat érek azzal,hogy nincs célom,csak az utcákat járom...és nincs semmim sem,igazából*felsóhajt*
Vissza az elejére Go down
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:37 pm

-Dehogynincs, két dolog van a birtokodban ami felbecsülhetetlen. Az életed és a széséged, ha egy vámpírnak így megetszel és meg kell súgja, szerintem Shane-nek igazán bejössz *kacsint* hamarosan az lehetsz ha elég rátermedt vagy. Állításomat onnan igaziolom hogy más esetben már rég földünk gyarapítanád értékes anyagoddal, mi a testedből bomlik el.
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:41 pm

-Hát ez most jó bíztatás volt*elneveti magát,bár egy vámpír szájából ez is csak valami,méghozzá nem kevés*-És milyen táncoslányról volt szó az előbb?*bájosan pislog,mert kiváncsi*
Vissza az elejére Go down
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:44 pm

-Áh csak a városban a kereskedők mulatnak. Biztos jó volt ma a vétel, egy tűz körül zenéltek, énekeltek és volt ott egy lány, aki olyan gyönyörűen táncolt hogy ámulatba estem. Ma éjszaka a vérét akarom!
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:46 pm

-Hmm csak nem hastáncolt ?*felhúzza a szemöldökét*-Hiszen az minden pasit megvadítja...én már csak tudom,hiszen nagyon sokáig voltam a "szakmában"*valakinek jól esik az életéről fecsegni,hiszen már egy jó ideje nem is szólt egy emberhez sem,csupán csak az életéért küzdött...*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:49 pm

*hallgatja a beszélőket, az ő gondolatai teljesen máshol járnak, így csak apró információmorzsák jutnak el hozzá, nem is érdekli őt a bájcsevej, persze próbál úgy tenni, mintha figyelne*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:52 pm

- Nem egészen, persze volt hastánc is, de ez valami más volt, de nem néztek ki egyiptomiaknak biztos valami távoli országból jöttek. *nyugtázza ezzel a témát, majd megpöcköli Shane vállát hogy itt van e, mert eddig nagyon csendben volt*
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 12:54 pm

-Hát biztos...talán indiaiak?*csillan fel a szeme,bár kétli,hogy azok nagyon errefelé tévednének.Inkább elfekszik a kényelmes ágyon*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:07 pm

- remélem kibeszéltétek magatokat. Örülök, hogy ilyen jó traccspartnerek lettetek, viszont nem ezért vagyunk itt... *Khalra néz* Szeretném az őszinte véleményedet, szerinted megérdemli, hogy vámpír legyen, vagy öljem meg most azonnal?
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:09 pm

-Nos kedves ez igazán nehéz kérdés...*elmélkedik* Akasha kinyír ha megtudja hogy ámpírrá teszed, vagy azért is engem nyírna ki? *gúnyolódik* Na jól van, szerintem már bizonyított, megszabadult a rabszolgatartójától, meg is ölte, és a gondolkodása igazán közénk való.
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:10 pm

*csak figyeli ahogyan a két vámpír tanakodik,márpedig ahhoz nem sokat tud hozzászólni.Vagy meghal vagy nem...de legalább a célját elérte.*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:14 pm

- ugyan már, engem Akasha nem von felelősségre, főleg, ha egy újabb hű alattvalót teremtek neki *vetti ellen* Nem azért kérdeztelek, mert bárkitől is tartanék, csupán a véleményedre voltam kíváncsi. Nem szeretek tanítványt fogadni, ez az oka annak, hogy még nem cselekedtem.
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:18 pm

Szerintem tedd próbára, nem érzek nála félelmet még így sem hogy tudja, akár meg is halhat. Tégy rajta próbát és ha úgy találod érdemes a vámpír létre, akkor tedd azzá, hisz megéri! *kacsint* Mellesleg Akasha úgyis engem büntetne mégha rád is haragszik meg!
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:20 pm

*még mindig a két vámpír beszélgetését figyeli,s közben nem győz fetrengeni a puha ágyban.Már többé éve nem feküdt ilyen helyen,hisz csavargóként örülhetett,ha egyáltalán valami ágyszerűn tudja lehajtani a fejét*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:24 pm

- mintha kissé negatív véleményel lennék a királynőről *vonja fel a szemöldökét* Nem helyes ez egy avatás előtt lévő vámpírtól, nem gondolod? És ráadásul pont a testőrség vezetője előtt kell így nyilatkoznod? A végén még vissza vonom a kérelmemet, hogy közénk állhass... *Ansuyára néz* Ez a szoba a tiéd, amíg itt vagy, vagy amíg el nem akarsz menni innen. Fizetned nem kell semmiért, de azért ne túlozd el a dolgokat. Megfogadom fiatal barátom tanácsát, és próbának vetlek alá...
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:29 pm

-Nem vagyok negatív véleménnyel róla, csak miután a múltkor majdnem kinyírt engem és Hathort a semmiért, már nem bálványozom annyira mint előtte. *veti oda felhúzva az orrát*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ízisz kapuja :: Az ókori Egyiptom :: Níluspart-
Ugrás: