Ízisz kapuja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ízisz kapuja

Szerepjáték az ókori Egyiptom vámpírjai között.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:30 pm

*Amikor Shane megszólítja,abbahagyja az ágy túrását,és felül,majd komoly arcot vágva megkérdezi*-Milyen próbáról lenne szó?*kérdi kiváncsian,bár Ansuya nagyon sokmindent képes megcsinálni,annak ellenére is hogy ember.Ez talán azért van mert nem volt gyerekszobája,hiszen egy háremben született,szép kifejezéssel fattyúként*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:35 pm

*elmosolyodik, de nem a legkedvesebb gesztusként* az a holnap éjjel titka lesz Ansuya, addig ne is gondolkozz a dolgon, nem érdemes. *megint Khalra veti szemeit* Szóval ezt vegyem úgy, hogy mehetek visszavonni a kérelmet Khaleel?
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:40 pm

-Mi bajod van Shane? tettem egy rossz megjegyzést, erre már ilyen szavakat dobálsz nekem. Döntsd el inkább te, kívánsz e ott látni vagy sem, én nem változtam, csupán a nézőpontom!
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:40 pm

~Milyen kérelmet?Miről van szó?~*Néz fura képpel,de inkább csak gondolatban kérdezget,hiszen nem akar a nagy vámpírok szavába beleszólni...*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:55 pm

- hát az éppen elég Khal. Testőr lennél, akinek a kezében olykor királynőnk élete is ott lenne, s a biztonságáért flelnél, ahogyan a többiek is. *legyint* még átgondolom *feláll* Ansuya, neked további jóéjszakát... *biccent mindkettejük felé, és elhagyja a szobát, a tulajjal vált pár szót odalent, aztán elveszik az éjszakában*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:57 pm

*Felsóhajt, majd miután Shane elhagyja a szobát, bíztatóan Ansuyára mosolyog* Meglásd vámpír leszel, ha Shane nem akarna azzá tenni, már rég kaja lennél. Szóval csak kitartás és további jó éjszakát, rám vár egy egy forróvérű táncoslány! *kuncog majd elhagyja a szobát*
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 1:59 pm

*Odavigyorog köszönés képpen Khaleelnek,majd miután egyedül van a szobába megrázza a fejét*~Áhh...pasik...~*majd lefekszik és pár perc múlva már szunyál is a puha ágyban*
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 12:19 pm

*felkel,és azt veszi észre,hogy igencsak jót aludt.Már pedig régen szundikált ilyen jót,és ilyen finom ágyban is amikor feküdt,hát megvolt annak az ideje...Ansuya kialudva felkel az ágyról,nyújtózik egyet,majd odamegy az ablakhoz,és azon át a tájban gyönyörködik*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 12:24 pm

*a szobába lép hangtalanul, helyet foglal a szokott székében, és figyeli csendben Ansuyát egy darabig, majd emgköszörüli a torkát* Mit nézel olyan áhítattal?
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 12:26 pm

*Álmodozását Shane hangja töri meg,majd Ansuya kicsit megijed a torokköszörülésre,de azért ezt igyekszik nem nagyon kimutatni*-Áhh...szia
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 12:30 pm

- látom nem mentél el, pedig azt hittem üresen találom majd a szobát, ha leszáll az éj. Nem szokták a halandók megvárni a sötétet erre felé. Nem éppen életbiztosítás.
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 12:32 pm

*Veszi a bátorságot,és leül Shane mellé*-Miért? A vámpírok miatt?*kérdezi,de ha a vámpírok miatt kellene félnie,akkor az őt úgysem érinti,hiszen pont ezért van itt.Hogy beteljesítse a sorsát.Hisz Ansuya vagy vámpír akar lenni,vagy egy vámpír kajája.Bár inkább az első,de még a halál is jobb mint egy csavargóként élni.*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 12:40 pm

*bólint* pontosan... miattunk. A legtöbb család már elvesztett néhány tagot általunk, és bár nem ártanak nekünk, de csak félelemből játszák meg, hogy tisztelnek minket. Egyszerű ösztön, nem ítélem el őket azért, hiszen mégiscsak belőlük táplálkozunk.
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 12:40 pm

-Értem*bólogat,de Ansuya tisztelete igazából nem a félelem miatt van.Ha nem élt volna át olyan sokmindent,akkor valószínüleg most üvöltözve rohangálna Shane elől,de ez nem így lett.Az élet úgy akarta,hogy lerója tartozását a vámpíroknak.*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 12:47 pm

- miféle tartozást? *kaparja össze a gondolatfoszlányokat Ansuya elméjéből* Mesélj! Úgy is beszélgetni jöttem... *kerezstbe teszi a lábait, és kíváncsian megcsillan a szeme*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 12:52 pm

-Pár évvel ezelőtt egy vámpír mentette meg az életemet,és én úgy akarom megháláni ezt,hogy vagy vacsi leszek vagy egy új vámpír,bár ahogyan azt elnézem,nem könnyű elnyerni a vámpírok kegyét,hogy tanítványt fogadjanak.De megesküdtem Ízisznek,hogy meghálálom azt amit a vámpír értem tett...maximum kaja leszek.*jó tömören összefoglalja*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 12:58 pm

- ez nemes elgondolás, és egyedi. Még nem találkoztam olyan emberrel, akinem öngyilkos hajlamai lettek volna ilyen szinten *kuncog, viszont teszik neki ez az észjárás* Nos, Ansuya, haamrosan kiderül, hogy a vacsorám leszel e, vagy pedig a tanítványom. *kacsint, és ezzel a mozdulattal el is tűnik ismét magára hagyva a lányt*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 1:03 pm

-Szia...*mondja az üres szobának,de jól esik neki azért kimondani...legalább nem tartják bunkónak,ha legalább elköszön,az már mellékes,hogy éppen a semmitől*
Vissza az elejére Go down
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 29, 2008 10:20 am

*már egy pár napja a szobában vendégeskedik,természetesen Ansuyának nincs ellene kifogása,hiszen itt puha ágy,fürdő és étel várja mindennap*~Vajon mi lehet Shane-nel?Hiszen már elég régóta nem jött "látogatóba"~*kérdezi magától*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 29, 2008 10:24 am

- csupán lefoglaltak a dolgaim *szólal meg a szoba legsötétebb pontjából, természetesen hallotta a halandó gondolatait, ezért felelt rájuk* Tudod, én a királynő testőrségének vezetője vagyok, és eléggé elfoglalt. A munkámat, amire felesküdtem, nem hagyhatom miattad figyelmen kívül, remélem ezt megérted.
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 29, 2008 10:33 am

*A hirtelen hangtól Ansuya felugrik,aztán igyekszik úgy csinálni,mintha nem is történt volna semmi és karbateszi a kezeit*-Áhh szia!*vigyorog*Persze,hogy megértem...
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 29, 2008 10:38 am

- jó. *ujjait összeilleszti a hegyüknél, és úgy folytatja tovább a beszélgetést* Mondd csak, mit szólnál ahhoz, ha te is a testőrség tagja lennél. Tudnád e szolgálni, és védeni Akashát, akár az életedet áldozva érte, ha úgy hozza a szükség?
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 29, 2008 10:50 am

-Természetesen tudnám,hiszen az életelemet a vámpírok életére tettem fel,és Akasha a legnagyobb vámpír a tudomásaim szerint...ezért nem csak,hogy tudnám,de hatalmas megtiszteltetésnek venném,ha én is az ő testőre lehetnék*mondja őszintén*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 29, 2008 10:55 am

- valami ilyesmit szerettem volna hallani *mosolyodik el egy pillanatra* Azzal azonban tisztában kell lenned, hogy ha vámpírrá válsz, nem lehetsz rögtön a testőrség tagja. Eleinte te is csak egy senki leszel a királynő szemében. Tanulnod kell, a legjobbnak kell lenned ahhoz, hogy felfigyeljen rád, és beleegyezését adja az avatásodhoz.
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Ansuya

Ansuya


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2008. Feb. 17.

Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 29, 2008 11:00 am

-Értem...*ezen kicsit elszomorodik,de Ansuya nem a feladásáról híres,ezért keményen fog küzdeni,hogy sokmindent tanuljon,és jó harcos legyen belőle,hogy a királynő felfigyeljen rá...persze csak ha Shane lesz olyan kegyes,és vámpírrá teszi.Márpedig ebben Ansuya nagyon reménykedik...de a remények néha mit sem érnek*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz   Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fogadó a Zöld Scarabeuszhoz
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ízisz kapuja :: Az ókori Egyiptom :: Níluspart-
Ugrás: