Ízisz kapuja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ízisz kapuja

Szerepjáték az ókori Egyiptom vámpírjai között.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Parti sétány

Go down 
+8
Mortis
Khaleel
Salome
Káma
Nephthys
Leo
Shane
Hathor
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Salome

Salome


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2007. May. 08.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 26, 2007 9:54 am

-Láttad mekkora volt? *Ámélkodva néz a folyó felé. Most úgy fest mint egy kíváncsi kisgyerek.* -De emellett csodálatos is. Pont mint a vámpírok... Pont mint te. *Bájos mosoly.*
Vissza az elejére Go down
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 26, 2007 9:57 am

-Igen láttam hatalmas volt* Szörnyűlködve bámulja Salomet* Hogy micsoda? Egy krokodilt hasonlítasz hozzám? Hát kössz szépen...*enyhén köhög, viccnek szánta ezt a beszólást de mégis csak egy krokodil...*
Vissza az elejére Go down
Salome

Salome


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2007. May. 08.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 26, 2007 9:59 am

*Felnevet.* -Hát őt biztos nem csókolnám meg. *Kacsint.* Kétlem hogy enyire élvezném. *fejét hátraszegi hogy szétnézzen az égen tolongó csillagok között.* -Imádom az éjszakát.
Vissza az elejére Go down
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 26, 2007 10:05 am

-Reménykedtem is benne, hogy nem akarod megcsókolni! *nevet* Szép ez az éjszaka. Bár mindegyik éjszaka szép! De a teliholdasat kivételesen szeretem!
Vissza az elejére Go down
Salome

Salome


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2007. May. 08.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 26, 2007 10:07 am

-Én a csillagtalan éjszakát kedvelem. Akkor ugyanis nincs határ. Akár hová nézel, csak a végtelen tárul szemeid elé. *Elbűvölten beszél az égről, majd sóhajtva a folyóra pillant, ahonnan valamerre már elcammogott a krokodil.*
Vissza az elejére Go down
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 26, 2007 10:09 am

-Igen az tényleg gyönyörű. *felsóhajt* Mondcsak te láttad már személyesen Akashát? Én még nem, de kíváncsi vagyok a vámpírok ősanyjára! *csalafinta fény csillan fel a szeméban*
Vissza az elejére Go down
Salome

Salome


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2007. May. 08.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 26, 2007 10:12 am

-Akasha. *Eltűnődik hol is halotta a nevet, majd nemet int.* -Nem, de Shane mesélt róla. Shane Akasha által vált vámpírrá. Csodálatos lehetett. *Sóhajt vágyakozva.*
Vissza az elejére Go down
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 26, 2007 10:15 am

-Komolyan? Szerencsés lehet...de én sem panaszkodhatom! Azért remélem egyszer majd személyesen láthatom! *vágyakozva felsóhajt és felál* Na lassan világosodik. Azt hiszem jobb ha most visszatérek a palotába! *köszön és elindul otthona felé*
Vissza az elejére Go down
Salome

Salome


Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2007. May. 08.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 26, 2007 10:17 am

-Szia! *Int a férfinek s ő maga a fogadó felé veszi az irányt, ahol leül egy asztalhoz cseverészni néhány női munkással.*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 12:49 pm

*vadászat céljából rójja a Nílus partját, szinte beleolvad a sötétségbe, így észre sem veszik az áldozatai*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 12:58 pm

*Ahogy kiér, rögtön ki is szemel magánk egy gyönyrű napbarnított lánykát. elösször elcsábítja majd a csóknál megragdja nyakát és szárazra szívja. A sötétbe senki nem látta meg, ezért csak arrébblöki, majd megpillantja Shanet. * Üdv újra! *köszön rá!
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:01 pm

- jó estét neked is... látom éppen vadásztál, nekem még nem sikerült kedvemre valót találnom.. *mondja kissé csalódottan, korgó gyomorral*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:06 pm

-Hm! Ez probléma, na várj csak! *nézni kezdi a halandókat, már amit lát a sötétben majd meglát egy árust akinek elég férfias külseje van, és még gazdag is úgyhogy a vére biztos finom* Nézd csak azt ottan! *mutat a kiszemeltre*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:08 pm

*alaposan szeügyre veszi az ajánlott áldozatot, majd emgrázza a fejét* nem jó, túl öreg, én a fiatal férfiakat szeretem fogyasztani. kissé válogatós vagyok*mondja egy szégyenlős mosoly kíséretében*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:13 pm

*Kuncogni kezd * A fiatal lánykkal hogy álsz? Szerintem vonzó és életerős lányoknál nincs finomabb! *angyali arc* Akkor mit szólsz őhozzá? *mutat egy kigyúrt fiatal bár elég ronda férfira*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:14 pm

- ha lehet, inkább a férfiakat választom, és ő például gusztustalan ahhoz, hogy hozzáérjek, viszont az a másik... *megvillannak a szemei, és már el is tűnik, pár perc múlva visszatér elégedett mosollyal az arcán*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:18 pm

*nevetni kezd! * Na akkor ezzel meg is volnánk! Mondcsak tudnál nekem mutatni pár trükköt a kardforgatás terén? *néz szépen*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:21 pm

*megütközve néz Khalra, majd lassan bólint* hát persze, ha van hozzá kedved, és kitartásod, akkor mutathatok egy -két dolgot.
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:25 pm

-Nekem? *költői kérdés* Még szép hogy van! Bár nem tudom mennyire van hozzá tehetségem de elszántságom annál több! *vigyorog,*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:27 pm

- remek, és kardod van sajátod? *teszi fel az egyértelmű kérdést, majd a parton elindul lefelé az erdő felé, ahol már kevesebben látják őket*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:29 pm

Hát....*gondolkodik majd egy kisidőre eltűnik. Pár perc múlva követi Shanet egy gyönyrű és hatalmas karddal* Most már van, de szerencsétlen árusnak egyel kevesebb! *ngyalia arc*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:34 pm

*elneveti magát* neki már úgy is mindegy... *feleli, amjd mikor eléggé eltávolodtak az emberektől, megáll a parton, és szembefordul Khallal* az egésznek az a lényege, hogy ne csak a kardot figyeld, hanem az ellenfeledet is. minden egyes mozdulata elárulja, hogy mi lesz a következő lépése. ha ezt megszokod, akkor nem lesz nehéz dolgod.
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:37 pm

*Figyelmesen hallgatja végig, a nőt és próbálja rögzíteni.* Rendben eddig értem! *kezébe fogja a kardot úgy ahogy kell és Shane felé mutat* Kezdhetjük?
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:39 pm

*válasz helyett előrántja a kardját, és Khalra támad. nem akarja nagyon megsebezni, így a válla felé céloz a kardjával*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:45 pm

*Hirtelen jön a támadás ,így próbál védeni de annyira sikerül neki hogy vállában egy szép nagy seb keletkezik, de nem fúródik bele* -Áucs! *kacsint játékosan és válaszképen támad Shane jobb karja felé*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Parti sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parti sétány   Parti sétány - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Parti sétány
Vissza az elejére 
8 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ízisz kapuja :: Az ókori Egyiptom :: Níluspart-
Ugrás: