Ízisz kapuja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ízisz kapuja

Szerepjáték az ókori Egyiptom vámpírjai között.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A palota nagyterme

Go down 
+3
Nephthys
Káma
Hathor
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

A palota nagyterme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 3:28 pm

*Felál, teste beleremeg Akasha érintésében, szemét le sem tudja venni a nőről. Maga a látványa megbabonázza, szíve egyre hevesebben dobog* -Életem és bizalmam a királynőmé és a királyé! *fejet hajt az Anya előtt, kissé remegő hangon mondja*
Vissza az elejére Go down
Akasha
Admin
Akasha


Hozzászólások száma : 32
Registration date : 2007. Jul. 28.

A palota nagyterme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 3:41 pm

*Az iménti kis balesete miatt kissé csalódott Shane-ben, de iránta tanusított bizalma nem csökkent, mégcsak meg sem rendült. Az ítélőképességét viszont kétségbe vonná... Csaknem közölte, hogy azonnal tüntesse el a férfit, mielőtt véget vet jelentéktelen életének, mikor az maga is biztosította hűségéről mind szavaival, mind más, kétségbevonhatatlan módon. Vonásai megenyhülni látszanak, mikor megint Khaleel-re pillant*
- Hát legyen... Hűségedről lesz majd lehetőséged biztosítani... Shane elmondja majd miképp... *Aztán visszafordul a nő felé és egy röppke csókot lehel homlokára. Jelezve, hogy nem haragszik*
~ Ha még egyszer ilyen gyalázatos dolgot művelsz, már nem leszek ilyen elnéző! Persze megkapod majd a büntetésed, de később... Most menj, mutasd meg neki a szobád, érezd jól magad és tájékoztasd majd, mi lesz a dolga. ~ *üzeni gondolatban Shane-nek*
- Ne kelljen mégegyszer csalódnom benned! *Azzal elindul kifelé*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

A palota nagyterme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 3:47 pm

*végig lehajtott fejjel áll, míg gondolatban üzen neki a mestere, végül bólint* köszönöm bizalmad, és méginkább bocsánatod Akasha!
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

A palota nagyterme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 3:50 pm

-Köszönöm királyném, biztosíthatom nem fog csalódni bennem! *mikor Akasha elmegy újra fejet hajt búcsú képpen. Ránéz Shane-re és üzen neki* ~Végre láthattam~ *majd ki csattan a boldogságtól, el is felejtette hogy hajszálon múlt élete*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

A palota nagyterme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 4:16 pm

*megereszt egy mosoly Khal felé* mondtam, hogy látni fogod, bár cseppet sem így gondoltam... *elhúzza a száját, mélyen sérti öntudatát, hogy csalódást okozott a mesterének*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

A palota nagyterme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 4:19 pm

-Ne szívd mellre, hallottad megbocsájtod. És ár nap és elfelejti az egészet! *elmosolyodik és megfogja Shane kezét* Ne izgulj, és ha teljesítek neki akkor még hálás is lesz hogy "felfedeztél".
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

A palota nagyterme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 4:21 pm

-nem tudja kiverni a fejéből Akasha tekintetét, de azért magára erőltet egy mosolyt* tudom, hogy megbocsátott, de akkor is. én még nem hibáztam, nem most kellett volna elkezdenem... *elfordítja a teintetét*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

A palota nagyterme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 4:23 pm

-Nem hibáztál csak kizökkentél a hétköznapokból...előfordul. Tévedni embe*elharapja a szót* Szóval tévedni mindenki szokott! nyugodj meg, holnap pedig majd beszélsz vele. *közben örül magának hogy láthatta a királynét:P*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

A palota nagyterme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 4:32 pm

*nem nagyon fogja fel Khal szavait, mérhetetlenül dühös magára, hogy megengedett ekkora kilengést* ühüm... akkor jóéjt neked... majd még találkozunk, remélem ~mihelyst összeszedtem önmagamat~ és akkor elmodnom, amit tudnod kell*választ nem várva, feledve mindent, mi Akasha megjelenése előtt történt sietve tűnik el a következő folyosón, és tér a lakosztályába ott aztán kiadja dügét, összetör pár kristálypoharat és hagyja hogy vére a padlóra csurogjon* ~ hogy tehettem ilyet? ~ *ekkor Khal az eszébe jut, mennyivel jobb lett volna egy "jó éjszakát" eltölteni vele, semmint ilyen helyzetbe hoznia magát. végül sikerül lenyugodnia és elnyomja az álom*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

A palota nagyterme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 4:36 pm

-Rendben, jóéjt. Aludd ki magad és remélem holnapra rendbejössz! *néz Shane után egy darabig majd maga is nyugovóra tér. Bemegy szobájába és egy forró fürdő után bebújik az ágyba és menten elalszik*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A palota nagyterme - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A palota nagyterme
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ízisz kapuja :: Az ókori Egyiptom :: A palota-
Ugrás: