Ízisz kapuja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ízisz kapuja

Szerepjáték az ókori Egyiptom vámpírjai között.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A palota nagyterme

Go down 
+3
Nephthys
Káma
Hathor
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Hathor
Admin
Hathor


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Apr. 22.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 2:20 pm

- Néha jön. Ostobaságok, egy halandó ne panaszkodjon a vámpírokra. Persze jönnek panaszkodni vámpírok is, és az ő panaszuk gyakran jogos. Ebben az esetben azt a felet esszük meg, aki a panaszt okozta. Ha a panasz mégis jogtalan, akkor minden marad úgy, mint az emberek esetében. *mosoly*
Vissza az elejére Go down
https://iziszkapuja.hungarianforum.com
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 2:22 pm

Érdekes... azt hiszem én inkább magam oldom meg a problémáimat *kacsint* Itt átlag az étlapra kerül mindenki....
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 2:27 pm

*Felkacag*
-Igen, én is maradnék a problémáim megoldásánál. És ha vámpír panaszkodik vámpírokra? Akkor kit eszünk meg? *angyali arc*
Vissza az elejére Go down
Hathor
Admin
Hathor


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Apr. 22.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 2:31 pm

- Azt, akinek nincs igaza, vagy azt, aki kevesebbet ígér mint a másik. *angyali mosoly.* - Ahogy nekünk jobb. Szóval, ha magaabbra akartok emelkedni, ne nagyon nyavajogjatok a királynőnek, mert nem szereti a panaszokat hallgatni. Én még türelmesebb vagyok. Péládul az iménti két merészt nem kínoztattam meg azelőtt, mielőtt felkiínáltam volna nektek. *kacsint*
Vissza az elejére Go down
https://iziszkapuja.hungarianforum.com
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 2:34 pm

Milyen aranyos vagy *kuncog* Egyébbként eszemben sincs közelebbről megismerkedni velük, addig jó nekem míg nem ismernek...
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 2:37 pm

-A következőt ugye megkínozzuk? *vérszomjas mosoly* De egyetértek Kámával, inkább nem ragaszkodom hozzá, hogy megismerjem a királyi párt *angyali arc*
Vissza az elejére Go down
Hathor
Admin
Hathor


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Apr. 22.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 2:42 pm

*Ebben a pillanatban egy fiatal vámpír robban be a terembe, és amiatt panaszkodik, hogy vámpírrá tették, holott ő nem akart vámpír lenni. Hathor nyugodtan és csöndben hallgatja végig, majd töprengve bólint.*
- Tényleg nem kellett volna vámpírrá tenni... Nos, azonnal orvosoljuk a problémát. *vészjósló mosoly* - Lányok, a tietek!
Vissza az elejére Go down
https://iziszkapuja.hungarianforum.com
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 2:45 pm

Vámpír vér? Nyamm *gonosz mosollyal kerül az ifjú vámpír mögé* Nephthys most dobd be magad *kacsint*
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 3:06 pm

-Váó... szép fiúcska. Pedig milyen édesen néz ki. Miért nem tartjuk meg? *angyali mosoly Hathorra.* Mindenesetre jó buli lesz *a csípőjét ringatva megy közelebb a fiúhoz, ügyelve rá, hogy a fiatal vámpírocska ne tudja levenni a szemét Nephthys melleiről.*
Vissza az elejére Go down
Hathor
Admin
Hathor


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Apr. 22.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 3:19 pm

*Kuncogva figyeli a Nephtys működését, majd feláll, és kifelé indul.*
- Nekem ma még van dolgom. Folytassátok csak nyugodtan, az őrök majd gondoskodnak róla, hogy ne zavarjon benneteket senki. *int a lányoknak, és kimegy a teremből a szentélybe.*
Vissza az elejére Go down
https://iziszkapuja.hungarianforum.com
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 3:49 pm

Szabad kezet kapunk? *vigyor* Mit gondolsz Nephthys, mihez lenne kedved ezzel az ostobával?
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 3:51 pm

-Ha ennyire ostoba, akkor had visítson! *a körmeivel végigszánt a fiúcska hasán* Másra nem jó, töketlen barom. *kacsint Kámára.*
Vissza az elejére Go down
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 4:01 pm

*elégedetten mosolyodik el és hátulról kapja el a vámpír fiút, beleharap a nyakába de csak belekóstol, már engedi is el* Fini..
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 4:05 pm

-Legalább a vére jó. *megfogja a fiú kezét, és felfelé, a körmével végigkarmolja a karját, tövig nyomja bele a húsba a körmét.*
Vissza az elejére Go down
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 4:21 pm

Még vámpírt nem ettem, azért voltam kíváncsi *kacsint* Illetve teremtésemkor igen de ebbe ne manjünk bele.. *ő a fiú hátát karmolja végig, kíváncsi mi ebben a jó, a sikítozásán pedig csak nevet* Ostoba. Egy ilyen ajándékot eldobni...
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 4:29 pm

-Tudod, ha nem akartál feljebb lépni a ranglétrán, akkor tényleg idióta vagy. *kacsint a fiúra, majd durván a nyakába harap. Nem szív túl sokat, csak néhány kortyot, utána elengedi.*
Vissza az elejére Go down
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 4:32 pm

Ha így esszük meg az sokáig fog tartani... *megunja a dolgot és legalább félig kiszívja belőle a vért* Tied a pálya *kacsint*
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 4:34 pm

-Unod? *kacsint* Igazából én is... egy ilyen sikítozó, nyavajgó pasiban nincs semmi élvezet. *a fiú nyakába harap ismét, durván, és az utolsó cseppig kiszívja, majd elengedi.* Azt hiszem, ennek annyi. *mosoly*
Vissza az elejére Go down
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 4:36 pm

Jöhetnek a takarítók *vigyor* Határozottan jó vámpírnak lenni, és amikor két éve teremtettek engem, akkor ilyen hülyeségek eszembe sem jutottak, hogy tiltakozzak ellene. A haláltól mentett meg a mesterem *megvetően néz a hullára*
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 4:38 pm

-Erre a sztorira kíváncsi lennék. *kacsint* Én se akartam tiltakozni, inkább érdekesnek tartottam. Jók voltak az első évek, de a mostaniakra se panaszkodom *kacsint, és kifelé indul*
Vissza az elejére Go down
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 4:41 pm

A te történeted is érdekes lehet. Az enyém röviden csak annyi, hogy megakart öletni az apósom, és csaknem össze is jött neki. Most meg koldus *gúnyos mosoly, közben kimegy Nephthyssel* Tönkre tettem, ez volt a minimális ára annak, amit el kellett viselnem aznap éjjel. Persze hálás is lehetnék neki, különben nem hiszem, hogy mesterem engem szemel ki tanítványának.
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 4:43 pm

-Jól jártál, ahogy mindketten... én a munkámat végeztem, amikor egy férfi az éjszaka ajándékával fizetett. *kacsint, reméli, hogy Káma érti.* Most viszont mindjárt kel a nap... Aludj jól! *búcsút int, és megy lefeküdni.*
Vissza az elejére Go down
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 4:44 pm

*felnevet persze hogy érti* Alaposan megfizetett az egyszer biztos *kacsint* Jó éjt neked is *köszön el és ő is elmegy aludni*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 1:29 pm

*a nagyterembe érve, kissé kifújja magát* ~micsoda tökéletlen egy éáldozat volt~ *mérgelődik, és leveti magát az egyik székbe*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Khaleel

Khaleel


Hozzászólások száma : 196
Age : 35
Registration date : 2007. Apr. 28.

A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 1:34 pm

*Már egy ideje a szobájában üldögél mikor megérez egy ismeretlen vámpírt. Kimászik szobájából és a nagyteremben meg ispillantja* Üdv!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A palota nagyterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A palota nagyterme   A palota nagyterme - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A palota nagyterme
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ízisz kapuja :: Az ókori Egyiptom :: A palota-
Ugrás: