Ízisz kapuja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ízisz kapuja

Szerepjáték az ókori Egyiptom vámpírjai között.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Főtér

Go down 
+13
Akasha
Meritaton
Celetta Neirm
Káma
Shane
Salome
Khaleel
Mortis
Nefertiri
Bastet
Nephthys
Ramszesz
Hathor
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 11:59 am

Néha elmagyarázhatnád, hogy tudjuk is.. A vámpírrá tételről én nem feledkeztem el, de felhomályosíthatnál bennünket a többiről is...
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 12:01 pm

*Elfogadja a vért, és iszik pár kortyot. Megkönnyebbül, ahogy a sebei gyógyulni kezdenek. Cinkosan elmosolyodik.*
-Szerinted meg akartam tartani? Ugyan már... *erőltetten felnevet*
Vissza az elejére Go down
Hathor
Admin
Hathor


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Apr. 22.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 12:24 pm

- Ajánlom, hogy ne próbálj íg megtartani senkit. Használni őket lehet, de vámpírrá tenni nem érdemes. Pláne, ha hímnemű az illlető. A hímekkel különösen vigyázni kell, csak szolgának jók. *kacsint*
Vissza az elejére Go down
https://iziszkapuja.hungarianforum.com
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 12:27 pm

Úgy hallottam mégis vámpírrá tettél egy hím egyedet a multkor, aki nem érdemes erre a létre... Remélem rás is érvényesek ezek a szabályok... *gúnyos mosoly*
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 12:30 pm

-Remek. Muszáj tovább folytatni ezt a szócséplést, vagy végre lezártnak tekinthetjük a témát? *angyali arc, most már jól van, csak kimerült.* Nem tartottam meg, attól, hogy vámpírrá tettem, még nem akartam hosszútávon használni. *mosoly*
Vissza az elejére Go down
Hathor
Admin
Hathor


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Apr. 22.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 12:38 pm

- A szabályok azokra érvényesek, akikre akarom. Majd ha te leszel Ízisz főpapnője a helyemen, akkor áthághatod őket, addig nem. *feleli nyugodtan Kámának, majd a kezét nyújtja, és felsegíti Nephtyst.*
Vissza az elejére Go down
https://iziszkapuja.hungarianforum.com
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 12:40 pm

Eszemben sincs a helyedre pályázni *gúnyolódik* Jobb szabadnak lenni, még ha a veszélye meg is van annak hogy kinyírsz...
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 12:43 pm

*Felsóhajt, és elfogadja Hathor segítő kezét, és feláll.*
-Kösz... *a halott vámpírifjoncra néz.* Azért kedves tőled, hogy engem legalább életben hagytál. *kacsint*
Vissza az elejére Go down
Hathor
Admin
Hathor


Hozzászólások száma : 197
Registration date : 2007. Apr. 22.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 12:59 pm

- Ha hibázol is, jó vámpír leszel egyszer. *mosoly* - De ez nem jelenti, hogy a következő hülyeségedet is megbocsátom. Most viszont mennem kell, a birodalom ügyei hívnak. Egyébként köszönöm a vacsorát. *A földön fekvő fiú felé bök.* - És további jó éjszakát nektek! *kacsint, majd int, és eltűnik az éjszakában*
Vissza az elejére Go down
https://iziszkapuja.hungarianforum.com
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 1:01 pm

Lelépni nagyon tud... *néz rosszalóan Hathor után* Örülök hogy élsz még *kacsint*
Vissza az elejére Go down
Nephthys

Nephthys


Hozzászólások száma : 109
Registration date : 2007. Apr. 27.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 1:02 pm

-Én is... *morogja, miután Hathornak búcsút intett.* De rám fér egy kiadós vacsora és egy kis pihenés, úgyhogy most már el is búcsúznék. *kacsint, és egy "Viszlát"-tal lelép ő is, előbb a városba vadászni, majd a palotába aludni.*
Vissza az elejére Go down
Káma

Káma


Hozzászólások száma : 101
Registration date : 2007. Apr. 26.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeVas. Május 20, 2007 1:04 pm

*még eszik egy halandót és megy aludni a palotába, mielőtt a nap felkelne*
Vissza az elejére Go down
Celetta Neirm




Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2007. Jun. 18.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 3:28 am

*Megérkezik a városba és természetesen a főtérre vezet az első útja. Leteszi kis motyóját és megáll a tér közepén tanácstalanul. Valami szállásféleséget keres, vagy embereket, de a kalmárokon kívül nincs senki, aki szóba jöhetne.*
Vissza az elejére Go down
Mortis




Hozzászólások száma : 62
Localisation : In Darkness...
Registration date : 2007. May. 04.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 3:30 am

*a főtéren kóborol, és valami ehetőre vadászik. Meglát egy fincsi kis tinédzser lányt, rögtön rá is veti magát és szárazra csapolja. Száját megtörölve meglátja a nőt, aki végig nézte. Cinikus főhajtással üdvözli, majd megtörli a száját.*mi az, nem látott még vámpírt?*kérdezi az elképedésére célozva*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 3:43 am

*lassú léptekkel szántja át a főteret. ám szemébe ütközik egy fiatal vámpír, aki egy halandóval vitázik. közelebb lép hozzájuk, és a férfi vállára teszi a kezét* tán valami probléma merült fel?
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Celetta Neirm




Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2007. Jun. 18.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 3:52 am

*Eldobja csomagját, amit eddig markolászott.*
-Csak tudni szerettem volna, merre találok egy fogadót, erre egy "vérvétel" szemtanúja lettem, de sebaj. Megszoktam. A nevem Celetta. Celetta Neirm. És Ti?*Nagy szemeket mereszt.*
Vissza az elejére Go down
Mortis




Hozzászólások száma : 62
Localisation : In Darkness...
Registration date : 2007. May. 04.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 4:01 am

*semmi gond, nővérem...csak a reggeli*sátáni vigyor*...beszélgetés*széles vigyor* ha már nem ijedtél halálra, minek jöttél Egyiptomba?*kérdezi nem túl kedvesen, még mindig vigyorogva*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 4:06 am

*teljesen hidegen hagyja a halandó és a vámpír szóbeli csatája* az én nevem Shane... *szól azért közbe, és valamivel kedvesebben mosolyog a halandóra*
' jó vámpír lenne belőle... az egyszer biztos~ *gondolja magában, majd leül egy padra, kivonja a kardját, és élezgetni kezni, közben mindig figyeli a kettőst*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Celetta Neirm




Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2007. Jun. 18.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 4:10 am

-Vámpírrá válni! Ugyan mi másért?*Hülyének nézi teljesen a vámpír pasat, hát ilyet kérdezni...XD*
-Üdv Shane!*fordul a nő felé.*
-Finom volt a reggeli,*cseveg a vámpír férfihoz.*
Vissza az elejére Go down
Mortis




Hozzászólások száma : 62
Localisation : In Darkness...
Registration date : 2007. May. 04.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 4:13 am

hát igen..finom, friss, zsenge..mmm szeretem az ilyet*jelenti ki és Shanehez fordul*lehetséges, hogy láttalak már?*kérdezi kicsit elgondolkodva*annyira ismerős a fejed...na mindegy.. és miért akarsz vámpír lenni?*kérdezi most már viszonylag normális társalgási sstílusban*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 4:16 am

- kizárt dolog, hogy találkoztunk volna... jó az arcmemóriám... *ereszt meg egy gúnyos mosolyt, és több szóra nem is méltatja a a fiatal vámpírt, viszont a beszélgetésük felkelti a kíváncsiságát*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Celetta Neirm




Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2007. Jun. 18.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 4:21 am

*Csak nézi a két faiatal vámpírt, csillogó szemekkel.*
~Bár közéjük tartozhatnék...~
*Leül az egyik padra és vár valami témára, hátha lesz.*
Vissza az elejére Go down
Mortis




Hozzászólások száma : 62
Localisation : In Darkness...
Registration date : 2007. May. 04.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 4:27 am

*jót nevet a nő gondolatain*egy pár nappal ezelőtt még én is így gondolkoztam*jegyzi meg, majd kacsint*és te, ettél már ma valamit?*kérdezi Shanetől*mert belém még férne pár csepp úgy érzem..*teszi hozzá meg vágyakozva*
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 4:54 am

*felemeli sötét tekintetét Mortisra* még nem ettem, de korai ez az óra hogy szomjamat csillapítsam... előbb dzenem kell, tudod, konzervatív vagyok, és a saját szabályaim szerint élek...
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Celetta Neirm




Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2007. Jun. 18.

Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2007 4:59 am

-egy konzervatív vámpr, vajon miért nem lepett meg?!*Vigyorog, majd feláll és búcsút int.*
-Nos, nekem most mennem kell, mert kell egy csótánymentes szállást találnom, ami beletelik kis időbe. Sziasztok, még biztos összefutunk.*Azzal felkapja motyóját és elszelel fogadó iránt. mikor végre talál egy bogármentes szobát berendezkedik és elnyúlik a perzsa szőnyegekkel borított franci ágyon. Lassan el is szenderedik.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
10 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ízisz kapuja :: Az ókori Egyiptom :: A város-
Ugrás: