Ízisz kapuja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ízisz kapuja

Szerepjáték az ókori Egyiptom vámpírjai között.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ízisz szentélye

Go down 
+3
Nephthys
Káma
Hathor
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Haiman

Haiman


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. Aug. 09.

Ízisz szentélye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ízisz szentélye   Ízisz szentélye - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2007 5:17 pm

Nem éppen...hiszen ők is teremtődtek valahogy! Maharet és Mekare pedig a legnagyobb szenvedések árán jutottak ki innen, egyiküket szemétől, másikukat nyelvétől fosztották meg! Nem kívánom senkinek ezeket az emlékeket! *nagyot nyel, eszébe jutnak a képek, mikor neki kellett meggyalázni őket...* De semmi sem lehetetlen!
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Ízisz szentélye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ízisz szentélye   Ízisz szentélye - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2007 5:20 pm

- én inkább úgy mondanám, hogy semmi sem lehetséges. elátkozott föld ez, és mi mind átkozottak vagyunk, mert osztoztunk a sötét ajándékban. ennyi, bele kell törődni, és imádkozni kell, hogy ne a Pokol legmélyére kerüljünk...
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Haiman

Haiman


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. Aug. 09.

Ízisz szentélye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ízisz szentélye   Ízisz szentélye - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2007 5:26 pm

-Pokol? Az alvilágra gondolsz? Nem is tudom létezik-e olyan. Ha létezik Ízisz Istennő, akkor biztosan. Eme időszak sok mindenre megtanított, nem azért imádkozok mert feltétlen hiszek az Istennőben, hanem megszokásból, és az akarat, hogy hinni kell valamiben! A hit, bármi legyen is az, fontos szerepet játszik minden élőlény életében!
Vissza az elejére Go down
Shane

Shane


Hozzászólások száma : 237
Registration date : 2007. Apr. 28.

Ízisz szentélye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ízisz szentélye   Ízisz szentélye - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2007 5:29 pm

- értem, akkor én abban hiszek, hogy egyszer talán megbocsátatnak bűneim. *a szobor felé néz* mégha ez olyan hihetetlennek is tűnik... *elhhalgat, már megint ostobaságokat beszél. lerázza amgáról a gondolatokat, és Haiman szemébe teint* most viszont megyek, köszönöm a beszélgetést, és kívánom a legjobbakat. még körbe kell járnom az őrpontokat *halvány mosoly* a viszont látásra! *biccent, aztán eltűnik a szentélyből*
Vissza az elejére Go down
http://deathvalley.gportal.hu
Haiman

Haiman


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. Aug. 09.

Ízisz szentélye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ízisz szentélye   Ízisz szentélye - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2007 5:33 pm

-Magadnak kell megbocsátanod, nem várhatod el addig másoktól a megbocsátást, míg magaddal le nem bonyolítod. Menj csak, végzed munkád, a végén a királyné még észreveszi hogy lógsz! *kasint* Én is köszönöm társaságod, nekem is mennem kell még a papokhoz elintézni néhány megbeszélést! A miharabbi viszont látást! *azzal elköüszönnek egymástól és megy ki-ki a saját dolgára*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ízisz szentélye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ízisz szentélye   Ízisz szentélye - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ízisz szentélye
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ízisz kapuja :: Az ókori Egyiptom :: A palota-
Ugrás: